Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

AKTUALITY

Dar fotbalistů malé kopané dětské onkologii.

krtek krtek

 

 


28. 4. 2007 Nominace na MČR a LODM 2007


MČR - mladší žákyně - Benešová Dagmar
- starší žákyně - Benešová Dagmar (náhradnice)
- dorostenci - Beneš Jan
LODM - mladší žákyně - Benešová Dagmar

13. 5. 2007 MČR mladšího žactva Vlašim

17. místo mladší žákyně - Benešová Dagmar
5. místo smíšená čtyřhra - Benešová-Boháč (Přerov)
17. místo čtyřhra žákyň - Benešová-Havlíková (Praha)

20. 5. 2007  MČR dorostu Praha

49. místo dorostenci - Beneš Jan
33. místo čtyřhra dorostenců - Beneš-Bařina (Přerov)

24. 6. 2007 Letní Olympiáda dětí a mládeže ČR, Ústí nad Labem

13. místo mladší žákyně - Benešová Dagmar
9. místo smíšená čtyřhra - Benešová-Boháč (Přerov)
9. místo čtyřhra žákyň - Benešová-Strkáčová (Olomouc)

11. 4. 2007  Výsledky soutěží družstev muži

družstvo A 
- 5. v KS II. (krajská soutěž)
Straka Jakub   70,45%
Zich Petr ml.   64,29%
Beneš Jan ml.  50%
Zich Petr st.  40%
Dostál Jaromír  26,32%
Beneš Jan st.  25%

družstvo B
- 5. v RP I. (regionální přebor)
Beneš Jan ml.  88,24%
Navrátil Antonín 52,94%
Soldán Martin  50%
Ježek Lubomír  44,27%
Matoušek Michal  35,49%
Milar Martin  30,48%
Říha Luďek   22,92%

družstvo C
- 3. v RS I. (regionální soutěž)
Beneš Jan st.   86,44%
Ježek Lubomír  72,12%
Matoušek Michal  59,15%
Benešová Dagmar  58,82%
Milar Martin   50,79%

podrobnější výsledky na www.pinec.info

 

8. 4. 2007  TOP 12 Dorostenci Zábřeh na Moravě
4. Beneš Jan

7. 4. 2007   Top 10 žákyně Krčmaň
mladší žákyně 
1. Benešová Dagmar
starší žakyně 
4. Benešová Dagmar

 

 

18. 3. 2007   Krajský bodovací turnaj mládeže Přerov

Starší žákyně 
2. Benešová Dagmar

Dorostenky
2. Benešová Dagmar

Dorostenci
3. Beneš Jan
9. Zich Pert

 

11. 3. 2007   Regionální bodovací turnaj mládeže poprvé v herně Sokola Němčice


- účast hráčů Sokola Ondratice a Sokola Němčice

mladší žactvo

1. Benešová Dagmar
4. Kovařík Milan

starší žactvo

3. Benešová Dagmar
5. Marčan Michal
7. Kovařík Milan

dorost

1. Beneš Jan
2. Benešová Dagmar
7. Marčan Michal

3. 3. 2007 Krajské přebory družstev dorostu (Šumperk)

1. TTC Pramet Šumperk
2. TJ Sokol Ondratice
(Beneš J., Milar M., Zich P.)
3. SK Přerov
4. HK DDM Olomouc
5. Sokol Šternberk
6. SK Omya Jeseník

Výsledky jednotlivých utkání
Ondratice Šternberk   6-2
Ondratice Přerov        6-4
Ondratice Olomouc    6-2
Ondratice Šumperk    1-6

25. 2. 2007 Krajský bodovací turnaj mládeže Olomouc + Krčmaň

mladší žákyně   1. Benešová Dagmar

starší žákyně     5. Benešová Dagmar

dorostenci         2. Beneš Jan

17. 2. 2007   Republikový bodovací turnaj mladšího žactva Blansko

mladší žákyně

18. Benešová Dagmar

11. 2. 2007   Regionální bodovací turnaj mládeže poprvé v herně TJ Sokola Ondratice
- účast hráčů Sokola Ondratice a Sokola Němčice

mladší žactvo

1. Benešová Dagmar
3. Kovařík Milan

starší žactvo  3. Benešová Dagmar
5. Mucha Jaromír
6. Marčan Michal

dorost   1. Zich Petr
2. Beneš Jan
3. Milar Martin
7. Matoušek Michal

4. 2. 2007   Krajské přebory starších a nejmladších žáků Šternberk

starší žákyně    3. Benešová Dagmar

nejmladší žáci  10. Kovařík Milan

 

28. 1. 2007 Krajský bodovací turnaj mládeže Mohelnice

mladší žákyně  1. Benešová Dagmar

starší žákyně  2. Benešová Dagmar

dorostenci  2. Beneš Jan


18. 1. 2007   oznámena nominace na III. Olympiádu dětí a mládeže Ústí n/L 2007
v sestavě za Olomoucký kraj  byla do osmičlenné výpravy nominovaná
Benešová D. současně figurující na 24. místě v republikovém řebříčku

14. 1. 2007   Krajské přebory mladšího žactva 

- mladší žákyně  1. Benešová Dagmar
- historicky 1. člen TJ, který se stal Krajským přeborníkem  v jednotlivcích
- přímý postup na MČR Vlašim 12-13. 5. 2007


 

7. 1. 2007 Krajské přebory dorostu

dorost

5-8. – Zich Petr, Beneš Jan
9-16. Milar Martin

dorostenky

5. Benešová Dagmar


28. 12. 2006   Vánoční turnaj mládež Krčmaň


mladší žákyně

1. Benešová Dagmar  


dorostenci

1. Beneš Jan
3. Milar Martin


smíšená čtyřhra

2. Beneš – Mergenthalová (KST Zlín)
5-8. Milar – Hubáčková (OP PV)
5-8. Coufal (Sok. Šternberk) – Benešová


27. 12. 2006   Vánoční turnaj Ondratice mládež (účast 18 hráčů)

mladší žactvo   
1. Benešová Dagmar
2. Frys Ondřej
3. Černá Hana

starší žactvo  
1  Benešová Dagmar
2. Mucha Jaromír
3. Marčan Michal

dorost

1. Zich Petr
2. Beneš Jan
3. Milar Martin

26. 12. 2006   Vánoční turnaj Ondratice dospělí (účast 16 hráčů)


1. Zich Petr ml.
2. Beneš Jan ml.
3. Zich Petr st.


16. 12. 2006   Regionální přebory Prostějov

muži   
5. Beneš Jan ml.

15-16. Beneš Jan st.

15-16. Milar Martin


ženy   
3. Benešová Dagmar


mladší žáci  
1. Benešová Dagmar

3. Černá Hana


starší žáci     
5. Mucha Jaromír

9. Marčan Michal

10. Michal Černý


žákyně    
1. Benešová Dagmar

3. Černá Hana


dorostenci    
1. Beneš Jan

2. Milar Martin