Obec Ondratice
Obec Ondratice
Obec Ondratice
Ondratice

Obecní úřad Ondratice

Brodek u prostějova, PSČ: 798 07

+420 582 370 228

ou@ondratice.cz

Úřední hodiny:
Út: 07:00-12:00, 13:00-17:30
Čt: 07:00-12:00, 13:00-17:30

Úspěchy

Největší úspěchy TJ Sokol ONDRATICE

1975

Nejvýznamnější rok pro odbíjenou

Družstvo mužů zvítězilo na spartakiádním turnaji okresu Prostějov v Otaslavicích, zvítězilo i na hodovém turnaji v domácím prostředí a v okresním přeboru obsadilo 4. místo.
(sestava – Rudolf A., Crhák K. Kovařík L., Baslík F,., Drnovský J., Vrána K., Koudela Z., Zapletal F., Zapletal M., Pilný J., Slezáček M., Langer A., Sochor F., vedoucí Kořínek J.+J., trenér Crhák K.)

1990

Rok ukončení činnosti volejbalového družstva  TJ Sokol Ondratice reprezentací JZD Brodek u Prostějova na celorepublikovém spartakiádním turnaji, kde obsadili 3. místo v krajském kole.
(sestava – Frys J., Orálek P., Beneš J., Zich P., Pirek R., Zapletal S.)

 medaile

1996

Družstvo stolního tenisu mužů postoupilo do kvalifikace o postup do  krajské
soutěže jihomoravského kraje, a které se umístili na nepostupovém 4. místě.

2004

Poprvé v historii hráč TJ Sokola Ondratice na MČR – Petr Zich (mladší žáci), kde obsadil 33. místo.

2005

2 hráči se kvalifikovali na MČR, Zich P., Beneš J. (starší žáci), Petr Zich 49. místo a Jan Beneš zůstal v roli náhradníka.
Poprvé v historii se na MČR dostalo i celé družstvo v sestavě Zich, Beneš,Milar (Frélich, Langer, Mucha), kde se umístili na 11. místě z 18 družstev.

Krajské přebory staršího žactva 
čtyřhra - 1. místo Beneš - Zich

TOP 12 (turnaj nejlepších 12 hráčů kraje) –  
1. Beneš J.
2. Zich P.

Druhá letní olympiáda dětí a mládeže Brno 2005
24. Beneš Jan

 letní olympiáda

2006

MČR starších žáků, kde Petr Zich obsadil 33. místo.

2007

2007 - stolní tenis
MČR mladšího žactva

Benešová Dagmar - 17. mladší žákyně
- 5. smíšená čtyřhra
- 17. čtyřhra žákyň

MČR dorostu

Beneš Jan

- 49. dorostenci
- 33. čtyřhra dorostu

Třetí letní olympiáda dětí a mládeže ČR Ústí n/L 2007

Benešová Dagmar

- 13. mladší žákyně
-   9. smíšená čtyřhra mlž.

-   9. čtyřhra ml. žákyň  

Krajské přebory-

Benešová Dagmar - 1.  mladší žákyně
- 3.  starší žákyně             
družstvo dorostu - Zich , Beneš , Milar , Matoušek- 2.místo

K-TOP 10
Benešová Dagmar - 1.  mladší žákyně

Soutěž družstev dospělých - KS II. A 
Ondratice -A- Straka, Zich ml., Zich st., Dostál, Beneš ml., Beneš st.
umístění na 5. místě

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Pás s logy

DSO OndraticeOlomoucký krajMAS Hanacký Venkov